5 tipů, jak se vyhnout finanční krizi

Statistika podnikajících klientů ukazuje, že toto jsou největší chyby, které Vás stojí peníze. Když pomineme nevhodně zvolený obor činnosti (podnikání), tak je nejčastější chybou strnulost a neschopnost přizpůsobit se změnám.

Strnulost a neschopnost přizpůsobit se změnám.

Podnikání sebou nese celou řadu každodenních změn. Co fungovalo včera, nemusí fungovat dnes. Podmínky v podnikání se neustále mění, a tak je jednou z velkých chyb neschopnost se těmto změnám přizpůsobit.

Stav strnulosti je pak příčinou mnoha finančních krizí.

ŘEŠENÍ: homeopatické léky proti strnulosti a pro schopnost kreativně reagovat na přicházející změny.

 

Přílišná preciznost

Neustálé zdokonalování a neschopnost začít s jakýmkoliv podnikatelským plánem jen proto, že není dle Vašeho pohledu dokonalý. Že sami nejste dostatečně dokonalí, že ještě neumíte na 100% to, či ono.

Přílišná sebekritika všeho, co souvisí s podnikáním. Jen stálé odkládání konkrétních kroků na dobu, kdy budete více připraveni.

V konečném výsledku pak nezačínáte nikdy.

ŘEŠENÍ: homeopatické léky pro odstranění fasády dokonalosti

 

Nedostatek energie – totální vyčerpání – prokrastinace

Nedostatek energie pro realizaci Vašich cílů. Z toho pak plynoucí prokrastinace. Odkládání úkolů na jindy, protože právě nyní nemáte dostatek energie, jste unavení a vyčerpaní. Nic v okolí Vás dostatečně nemotivuje. Za vším vidíte jen hodně práce a chybí Vám vnitřní síla – energie – motivace.

ŘEŠENÍ: homeopatické léky proti totálnímu vyčerpání, které Vám dodají scházející energii a odstraní prokrastinaci

 

Strach z neúspěchu, ale také z úspěchu

Tak to je jeden z největších problémů. Nejprve se bojíte že neuspějete. Že se dostanete do finanční krize. Obáváte se natolik, že v noci nemůžete ani spát. Trápíte se tím, co bude následovat v případě, že se Vám nepodaří uspět a vidíte své podnikání v těch nejdramatičtějších situacích. Bojíte se, že svou rodinu přivedete do finančních potíží. To je ještě dost pochopitelné pro všechny.

Ale co je méně pochopitelné, tak jakmile se přestanete bát neúspěchu,  konečně začnete pozitivně uvažovat o podnikatelských úspěších, tak najednou Vás přepadne strach z úspěchu.

Začnete se bát úspěchu, dostaví se mnoho obav a starostí, zda s těmito penězi jste schopni správně naložit, zda Vás peníze nepokazí, zda Vám nepřinesou nějaký problém.  Jste opětovně ustrašení a tak raději neděláte nic, jste strachem paralyzováni.

ŘEŠENÍ: homeopatické léky proti strachu z úspěchu i neúspěchu

 

Limitující omezení

A to je největší brzda Vašich úspěchů. Máte tisíce různých dalších limitujících omezení. Stanovíte si malé cíle, necháváte se omezovat tím, co je obvyklé, jste ovlivněni okolím, neřídíte se vlastními touhami a přáními, ale vystavujete si různé limity, díky kterým se nedokážete posunout nad hranici Vašich současných zisků.

ŘEŠENÍ: homeopatické léky pro odstranění limitujících omezení

Kde to všechno získat?

Homeopatické léky, tedy ty nejosvědčenější, získáte v Academy. Academy je program pro neomezený finanční růst, kde se krok za krokem zbavujete všech různých omezení. Je to program pro Váš neomezený finanční růst.

Vera* homeopatieprobyznys.cz
Vytváří Vám nové možnosti a byznyshomeopathy produkty pro úspěchy v podnikání. Věra Hanáková, Ffp.h.2019, Firemní finanční psychotronik, homeopat

S homeopatií pro byznys jste úspěšnější!

Přihlaste se k zasílání INSPIRACÍ K ÚSPĚCHU z *homeopatieprobyznys* Získejte informace pro Váš neomezený finanční růst. To vše korketně dle  pravidel

Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí a zpracováváme je za účelem zasílání INSPIRACÍ K ÚSPĚCHU v souladu se zásadami ochrany osobních údajů
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.