Máte dostatek vnitřní síly?…aneb Jak získat sebevědomí

jak ziskat sebevedomi homeopatieprobyznysMožná, že svou vnitřní sílu berete jako něco samozřejmého.
Cítíte se skvěle, máte dostatek vnitřní síly a každodenně promýšlíte a jednoduše realizujete své plány. Prožíváte den v pohodě a s radostí. Dosahujete úspěchů, své úspěchy si umíte „vychutnat“,  a jste jedním slovem ŠŤASTNÍ, ÚSPĚŠNÍ A SEBEVĚDOMÍ.
Super, pak je vše v nejlepším pořádku.
Ale co když je to trošičku jinak?
Co když přestáváte „cítit“ svou vnitřní sílu, ztrácíte energii, necítíte se až tak skvěle a pociťujete již určitou formu diskomfortu.
Pak jistě přemýšlíte o změně a cítíte potřebu získat vyšší sebevědomí.
Jak rychle opustit zónu nepohodlí a mít opět dostatek vnitřní síly?
Jak získat sebevědomí?
Pro posílení sebevědomí existuje několik možností i způsobů. Stejně tak je mnoho osobních koučů, kteří vedou své klienty k posílení sebevědomí, ale dost často se zapomíná na to, kde vlastně tuto sílu získat, když je sebevědomí momentálně „pod nulou“.
Ano, v tuto chvíli není co posílit. Je to okamžik, kdy je potřeba nejprve objevit svou vnitřní sílu a postupně krok za krokem získat vyšší sebevědomí, pro vyvedení z nepohodlné – diskomfortní zóny.
V tomto okamžiku nepomáhají rady koučů, jako například pobav se s přáteli, uvolni se, uvědom si, že žiješ skvělý život, buď sám sebou,  zatanči si, něco hezkého si obleč, zajdi si na večeři…
Toto chvilkové a většinou úžasné rozptýlení,  nevede k očekávanému výsledku, ale spíš naopak.
Po návratu domů se dostaví zklamání,  radost opět vystřídá smutek a pocit nízkého sebevědomí je zpět.
Stav „jako na houpačce“ a velká touha být opět v pohodě.
Opět se plánuje  jak to udělat lépe, jak se více pobavit, co lepšího zažít, co si koupit, čím se uvolnit…
Odhalení: Sebevědomí se nedá získat zábavou, zážitky, nedá se koupit, nedá se od někoho získat…
Sebevědomí je potřeba objevit uvnitř sebe, získat tuto úžasnou sílu a pak ji teprve posilovat.
Krok za krokem se nejprve zbavit předchozích zklamání, nepříjemných prožitků z minulosti, strachu a všech negativních emocí, které jsou příčinou nepohody a následně také nízkého sebevědomí. Vypadá to jako práce na mnoho let, nebo jako hodiny strávené s osobním koučem, ale nemusí to tak být.
Existuje rychlejší cesta, jak pomocí homeopatie získat sebevědomí, velkou životní hodnotu – trvale uspokojivý psychický stav spokojenosti, nikoliv jen chvilkové rozptýlení.
V Academy máte k dispozici homeopatické léky, které Vás zbavují strachu, stresu, smutku, zklamání, trémy a dalších negativních stavů. Zrychlují a zjednodušují Vám podnikání. Mnohdy Vás odvracejí od neúspěchu.
Autor: Věra Hanáková, homeopatieprobyznys
Vera* homeopatieprobyznys.cz
Vytváří Vám nové možnosti a byznyshomeopathy produkty pro úspěchy v podnikání.

S homeopatií pro byznys jste úspěšnější!

Přihlaste se k zasílání INSPIRACÍ K ÚSPĚCHU z *homeopatieprobyznys* Získejte informace pro Váš neomezený finanční růst. To vše korketně dle  pravidel

Vaše osobní údaje (jméno a email) jsou u mne v bezpeční a budu (Věra Hanáková, homeopat, poradce, jednatelka Sympatie spol. s r.o.,) je na základě Vaše souhlasu zpracovávat za účelem zasílání neveřejných nabídek odměn, online kurzů, webinářů, inspirativních novinek pro úspěch a dalších zajímavých informací z oblasti podnikatelského a osobního rozvoje po dobu 5 let v souladu se zásadami ochrany osobních údajů
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nadpis formuláře

    Text formuláře

  • Kategorie