3 výzvy pro finanční růst

3.  výzvy pro finanční růst  

  • Zbavte se všech limitujících omezení.
  • Běžte za hranice vašich současných finančních limitů.

Přestaňte si říkat, že to není možné. Vše je totiž možné za předpokladu, že půjdete za svým cílem. Nebudete si stavět vlastní překážky a jiná limitující omezení. A také, nežijte příliš minulými úspěchy, ať nezaspíte dobu.

Žádné vlastní obavy, žádné strachy, žádné předsudky, finanční stropy či dokonce prokrastinace.

To vše vyhoďte do koše a jděte tak za hranice Vašeho současného myšlení. Otevřete si nové hranice, kde nejsou žádné finanční limity.

Odstraňte své finanční stropy – limity, protože jen tak opustíte své minulé menší úspěchy – neúspěchy a roztočíte nové finanční kolo štěstí.

Byznys není o gratulaci, uznání slávy, či o diplomu z Harvard University.

Ani stovky diplomů pověšených na stěně Vám nepomohou, pokud si vytváříte vlastní limitující omezení.

Pak se jen trápíte a říkáte si, jak to dělají ti úspěšní podnikatelé?

Jednoduše netráví příliš mnoho času minulými úspěchy – neúspěchy, ale jdou dál – za hranice svých současných limitů.

Jsou v pohybu, jsou akční a otevřeni novým příležitostem.

Postupně se zbavují svých limitujících omezení a tím postupně stále více roztáčejí své kolo štěstí. V podnikání pak dosahují konkrétních zisků. Nic je již nezastavuje, žádný strach, obavy, předsudky, nemají žádná limitující omezení.  Díky tomu jsou úspěšnější.

Více zjistíte v   ByznysAcademy – v on-line kurzu .

Byznys Homeopathy Academy je osvědčený program pro zbavení se limitujících omezení – je to základ, pokud si chcete vybudovat  či udržet úspěšnou finanční kariéru a nechcete, aby Vás cokoliv omezovalo.

Je to on-line kurz s nejosvědčenějšími Byznys Homeopatickými produkty, které Vás zbaví vlastních limitujících omezení, které brání Vašemu finančnímu růstu.


Pro zasílání INSPIRACÍ zadejte váš e-mail.

Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí a zpracováváme je za účelem zasílání INSPIRACÍ K ÚSPĚCHU v souladu se zásadami ochrany osobních údajů