Chcete dosahovat ve své činnosti vyšších úspěchů - prosperity? 

Byznys Academy 2021 vám pomůže k vyším úspěchům. 

On-line kurz pro Váš Byznys s nejosvědčenějšími homeopatiky pro odstranění vlastních limitujících omezení

Zajistěte si finanční růst bez limitujících omezení.

Vstupte do kurzu.

Co je Byznys Academy?

Je to 6 ti měsíční on-line kurz, ve kterém se krok za krokem zbavujete všech limitujících omezení, abyste mohli  dosahovat požadovaného úspěchu. Je to program pro Váš finanční růst bez limitujících omezení.

Je to začátek - krok č. 1


Proč je zbavení se limitujících omezení tak důležité?

Protože různá limitující omezení Vám nedovolují dosáhnout takového úspěchu, který si přejete. A že jich máte, aniž byste si to uvědomovali.

Různá limitující omezení jsou ukrytá hluboko v podvědomé mysli a způsobují různé menší úspěchy, nebo dokonce velké neúspěchy.

V praxi to vypadá často tak, že pracujete od rána do večera, máte skvělé projekty, ale výsledky se nedostavují díky předsudkům, strachu, nízkému sebevědomí, nejistotě....

A co je horší na tom, že to vlastně ani nevíte. Myslíte si o sobě, že vše je v pořádku, ale není.

 


Hluboce ukrytá limitující omezení Vás blokují a nedovolují Vám finančně růst.

 A co není vůbec fajn?

Že vlastně ani možné netušíte, že jste si vytvořili vlastní limit a teď jedete podle vlastního limitujícícho programu.

Také to cítíte jako ránu pod pás? Že to není možné, že jste si to vědomě nevytvořili?

 

Problém je v tom, že jste si to vytvořili nevědomě, nebo jste podlehli okolnímu všeobecnému vědomí.

Prostě na Vás mohlo zapůsobit negativní okolí a je to tady.
Už se nedokážete v tom okolním duchu udržet ve svém vlasním duchu. Podléháte fikcím jiných lidí a nejdete se tvrdě a cíleně za Vaší původním plánem, ideou, myšlenkou.

Prostě v myšlení klesáte a potřebujete pořádnou „homeopatickou podporu".

Nebo se mýlím a je to ještě horší? 

Ale víte co, nemýlím se, jen je někdy těžké si přiznat pravdu. To je lepší řící, co to ta ženská plácá, já jsem přece nejlepší z nejlepších.

Rozhodněte se jak chcete. Mně osobně Vaše obrana neublíží a až dospějete k názoru, že raději něco vylepšíte, tak pokračujte dále. Jen Vám nabídku tyto dvě možnosti.

 Čeho všeho se v Byznys Academy zbavíte?

v Byznys Academy se postupně, krok za krokem, zbavíte různých limitujících omezení, které jsou již ukotveny ve Vaší hlavě - ve Vaší vědomí i podvědomé mysli.

Díky homeopatii to půjde docela lehce, protože Vám k tomu pomohou ty nejlepší homeoapatické léky. 

Můžete se těšit, jak se jednotlivými homeopatickými léky zbavíte všeho, co Vás svazuje a omezuje.

Postupně krok za krokem si vybudujete NOVOU ENERGII ÚSPĚCHU. 

Znovu se přenastavíte na finanční růst, protože v homeoapatii nexistuje omezení a díky tomu

 

NEBUDE VE VAŠEM ŽIVOTĚ TAKÉ EXISTOVAT OMEZENÍ. Jediná omezení jsou nyní jen ty Vaše a ty půjdou pryč. 

 

Ale nepůjde to samo od sebe, budete muset pravidelně užívat doporučené homeopatické léky, nebo používat doporučená tělová mléka, která budete mít v Academy připraveny. 

Výsledek bude skvělý za předpokladu, ,že nebudete sedět na zadku a jen vymýšlet různé námitky,  proč to nemůžete dokázat, ale půjdete do akce. 


Co se díky Byznys Academy změní?

absolutně všechno od začátku

co nešlo - půjde

co jste si ani nedovolili připustit - o tom budete s klidem debatovat

co se Vám zdálo nemožné - bude možné a realizovatelné

co Vás trápilo a nešlo - nyní půjde

v co jste nevěřili - to nyní pochopíte a zrealizujete

Prostě se díky homeopatii změníte od základů a již nebudete muset závidět, protože vše budete schopni sami realizovat.

Sami si zvolíte svou cestu tak, abyste se na ní cítili dobře. Nikdo Vás nebude nutit, ale Vy sami budete chtít procházet změnami. Pochopíte, že pro finanční růst je nutná Vaše změna. 

Změna je život. Díky změně budete růst a nebudete se již patlat na místě.  Homeopatické léky Vám pomohou změnit se, a díky této Vaší vniřní změně pak dokážete vylepšit Vaše podnikání a zvýšit Vaše příjmy. Jednoduše vše přenastavíte do vyšších čísel. 

Stanete se aktivnějšími, úspěšnějšími, sebevědomějšími...

Díky homeopatii zvládnete vše, co by Vás bez homeopatie zlomilo.

Jestliže Vás nyní něco trápí, nebo se nemůžete dokopat k realizaci určité myšlenky, nebo plánu, tak věřte, že Vás homeopatie zvedne ze zadku. Dodá Vám tu správnou energii.  


Co se díky homeopatiiprobyznys změní?

Změní se snad úplně všechno.

Nelze to ani popsat několika málo větami, ale buďte si jisti, že

 • zbavíte se všech limitujících omezení
 • nebudete se trápit předsudky, strachy, nic Vás nebude omezovat  
 • nespokojíte se s menším úspěchem, ale půjdete dál, za hranice svých současných limitů

Proč budete úspěšnější?

Protože budete mít ty nejosvědčenější homeoapatické léky, které Vám z hlavy vytlučou menší úspěchy, či dokonce  neúspěchy.

 Posílí Vaše sebevědomí a zrealizujete konečně Vaše sny, přání a vize.


Je homeopatieprobyznys bezpečná?

No pokud považujete za bezpečí zůstat na místě a nic neměnit, tak Vám bude připadat každá změna nebezpečná. Pokud máte rádi nové věci, jste otevřeni novým možnostem a nedržíte se pevně jen toho, na co si můžete sáhnout, tak je homeopatieprobyznys pro Vás bezpečná a přínosná.

Ostatně kdo z Vás ještě dnes má starý telefonní přístor s pevným sluchátkem a vytáčí čísla na otáčivém číselníku?

Homeopatiiprobyznys, kterou jsou vytvořila pro Byznys Academy, prošla vývojem od roku 1991. Je to moje dítě a určitě se s ní nikde jinde nepotkáte. Úžasným způsobem zasahuje do  hlubších struktur  vědomí a připravuje vědomí i podvědomí k úspěchu zbavením se limitujících omezení a dalším rozvojem. Pomáhá k dosažení jednoty mysli a zbavuje všech limitujících omezení. Je zcela bezpečná a bez vedlejších účinků.  Připravená pomoci těm, kteří chtějí rozvinou své vnitřní nadání a talenty, dosáhnout úspěchu a zbavit se všech různých limitujících omezení.


Některé omezené názory na homeopatii

Homeopatie je placebo, je to nesmysl, není tam žádná materiální látka... a další 

Ano, homeopatie je jen informační produkt. Nepomáhá Vám žádná pevná látka, ale jen informace. Je to stejné, jako když používáte mobilní telefon - slyšíte, povídáte si, ale také k tomu nepotřebujete pevný kabel.

A když Vám někdo zavolá a sdělí, že jste osel, tak to s Vámi také něco udělá, nebo ne? Je to také neviditelná informace a tedy neexistující a bez efektu?

Osobně vím, že Vás tato neviditelná myšlenka zasáhne a díky tomu patřičně zareagujete. Nebo ne?

 

Využíváte nejnovější technologie - informace k Vám přichází neviditelně, stejně jako v homeopatických produktech je ukryta tato neviditelná energie.  

Přátelé, nechcete mi namluvit že jste si vytvořili tak velké omezení, že co není viditelné, to neexistuje.  Pak by neexistovala žádná jiná neviditelná informace a podařilo by se Vám ze světa odstranit například hudbu. 

A že je to nevědecké? Ano, je to názor mnoha skeptiků, ale Vy jste zde, abyste nepodléhali skepsi. Chcete přece růst a zbavit se všech skeptických názorů, které Vám způsobují limitující omezení.

Vy jste na druhé straně řeky.

Tak pokud máte jasno kde se nacházíte a kam chcete dojít, tak můžete začít.


Rozhodli jste se vytvořit si neomezený finanční růst.

Rozhodnutí je zásadní. Jít do AKCE a ZÍSKAT. Mít odvahu a pak si být vědomi toho, že úspěch je otázkou těch nejodvážnějších, nikoliv těch, kteří jsou plni strachu a neschopni udělat v životě jakoukoliv změnu k lepšímu.

Odvaha je základem pro úspěch, naopak strach působí jako hlavní faktor neúspěchu. Ale v klidu... vše půjde pomocí homeopatie klidně a nanejvýš diskrétně.

Ostatně v Byznys Academy budete mít k tomu nejosvědčenější homeopatické léky a každý měsíc BONUS ode mne v podobě tělových mlék Hanaks-homeopathy(c)  v hodnotě 6 x 6tis.Kč.

I ten nejúspěšnější člověk mezi Vámi má občas vytvořenou hranici - limitující omezení. 

Proto je pro vyšší zisky nutné zbavit se všech limitujících omezení.

Pak teprve můžete dosáhnout vyšších zisků.


Občas padne strach i na nejúspěšnějšího, ba co víc, právě Vy nejúspěšnější, máte občas největší ataky strachu. 

To je přirozené, jen to nedáváte znát. Ale určitě je právě nyní čas na změnu.   

Tuto změnu však nelze realizovat jen pouhým přáním.  Strachu se nelze zbavit jen tím, že si to prostě budete přát. Strach je nutné odstranit z vědomí i podvědomí, kde si  začíná vybírat své místečko.

A když se začnete zbavovat strachu, tak z hlediska akce nastane ještě silnější reakce. Prostě akce vytvoří protireakci.

Tak právě proto je tu homeopatie, aby vytěsnila strach a všechna další limitující omezení nanejvýš jemně a bez těchto velkých protireakcí. 

Ale to již více v Byznys Academy, kde půjdeme více do hloubky. 

 Řešení, jak se zbavit strachu a jak získat odvahu.

Jestli jste pevně rozhodnutí vstoupit do Byznys Academy, tak si buďte jisti, že se postupně zbavíte všech limitujících omezení. 

 

V Academy si rozšíříte své finanční vědomí a vybudujete si vlastní neomezený finanční růst. Jak Vám Byznys Academy pomůže?

Byznys Academy Vám pomůže zbavit se  VŠECH LIMITUJÍCÍCH OMEZENÍ, KTERÉ VÁM NEDOVOLUJÍ DOSAHOVAT VYŠŠÍCH ÚSPĚCHŮ

 • Lekce 1
  Pochopíte již od začátku PROČ. Nebudeme si hrát na bubáky, ale jasně, stručně a logicky pochopíte nutnost změny. Také odstraníte strach a trému, která se vynoří, kdykoliv začnete přemýšlet o svých vyšších plánech. Získáte informace jak pomocí 3 nejosvědčenějších homeopatických léků odstranit tato limitující omezení a odstraníte je! Domů Vám zašleme nejosvědčenější tělové mléko - originál produkt Hanaks-homeopathy pro odstranění limitujících omezení a každý měsíc budete mít další zásilku s produkty pro odstranění dalších limitujícícíh omezení. Můžete se tedy moc a moc těšit.
 • Lekce 2
  Naučíte se menší úspěch a neúspěch vnímat jako dočasný a nevhodný stav Vaší mysli. Přestanete propadat marnosti, což je negativní stav mysli způsobující omezení. Získáte informace jak pomocí 3 nejosvědčenějších homeopatických léků odstranit tato limitující omezení.
 • Lekce 3
  Přestanete si budovat cesty ke dnu. Z mysli si odstraníte všechny myšlenky na neúspěch. Posílíte svou tvůrčí energii, vydáte se do neprobádaných oblastí úspěchu. Vaše mysl Vás nebude blokovat a sabotovat. Nebudete podléhat nekončící analýze a zbytečné - nadbytečné sebekritice. Nebudete si kopat vlastní jámu, ale velice rychle se těchto limitujících omezení zbavíte zde ve 3 lekci. K tomu budete mít opět informace jak pomocí 3 nejosvědčenějších homeopatických léků odstranit tato limitující omezení.
 • Lekce 4
  Uvědomíte si své priority a vyšší cíle. Zbavíte se nadbytečné roztěkanosti, nesoustředěnosti, nejasnosti mysli a roztržitosti. Prostě se naučíte plně soustředit na Váš vyšší cíl. Maximální soustředěnost - aby byla uskutečněna trefa do černého. Tak jako na střelnici! Jasně a přesně na cíl a do černého! K tomu budete mít opět informace jak pomocí 3 nejosvědčenějších homeopatických léků odstranit tato limitující omezení.
 • Lekce 5
  Nasadíte rychlé tempo. Odstraníte pomalost a nebudete se již řadit do statistiky mezi 79,8 % lidí, kteří přicházejí o příležitosti díky pomalosti. Prostě zde získáte ten správný švih! K tomu budete mít opět informace jak pomocí 3 nejosvědčenějších homeopatických léků odstranit tato limitující omezení.
 • Lekce 6
  Plně rozvinete svou intuici. Rozum si ponecháte na čísla, to umíte, ale nyní se naučíte také VYŠŠÍ LEVEL. Používat svou intuici pro korigování svých vyšších cílů. Zjistíte, že se nemůžete řídit jenom rozumem, protože ten umí zpracovat jen informace z minulosti. Rozum je Vám docela na prt, je to minulost a Vy tvoříte úspěšnější budoucnost. K tomu budete využívat intuici a budete mít opět informace jak pomocí 3 nejosvědčenějších homeopatických léků rozvinout svou intuici.
 • Bonusová lekce 7
  Vstoupíte do programu Absolutní jedičky.
 • BONUS Hanaks-homeopathy tělová mléka v hodnotě 6x6tis.Kč.
  Tak to už je malé překvapení na konec. V Byznys Academy budete mít totiž nejosvědčenější homeopatické léky (informace o nich), ale pokud nebudete chtít užívat homeopatické léky, ale budete to chtít mít připraveno ode mne v jedné lahvičce a v silnější forte verzi s dlouhodobým účinkem, tak si můžete jednoduše vzít Váš BONUS. PS: Myslím si, že je super mít bonusy ve vyšší hodnotě, než je cena kurzu.
 • Byznyshomeopathy tělová mléka
  A to je už fakt pro pokročilé. Kdo zvládne kurz Byznys Academy, kdo se zbaví všech limitujících omezení, ten si nastaví laťku ještě výše a překoná i to, co bylo na počátku nepřekonatelné. Tak pokud půjdete skutečně až za své hranice, tedy opět dále, tak pak mám pro Vás další tělová mléka byznys-homeopathy, ale to již jen pro absolventy Academy.
-75%
Byznys Academy 2020/6 je osvědčený program pro zbavení se limitujících omezení - je to základ, pokud si chcete vybudovat úspěšnou…