Jak se zbavit finančních potíží? Jak být úspěšnější?

Zdá se, že to pro někoho může být ožehavé téma, ale není.
jak se zbavit financniho neuspechu homeopatieprobyznys

každý den se mne klienti Academy dotazují, jak to udělat. Jak mají zvýšit zisky, jak mají dosáhnout vyšší prosperity, co pro to mají udělat a jak se mají zbavit potíží – hlavně těch finančních.

Popisují svou životní cestu, sdělují mi své touhy, konzultují se mnou své podnikatelské plány, a to vše za jedním hlavním účelem, který je: odstranit menší zisky (případně ztráty a dluhy) a vytvořit větší – mnohonásobně větší zisky. Jinými slovy:

„Jak se zbavit finančních potíží a být úspěšnější?“

Samozřejmě, že je to zcela individuální záležitost, která si vyžaduje odborné poradenství přímo pro daného klienta, ale všichni mají vždy jedno společné, co je základem jejich neúspěchu.

Základem neúspěchu je strach ze selhání, ale také strach z úspěchu a celá řada dalších strachů.

Strach ze selhání – existenční strach je jeden ze základních strachů, který ovlivňuje úspěchy daného jedince.

Strach působí jako omezení a blokuje cestu k úspěchu.  Strach je nejčastější příčina neúspěchu.

Díky strachu většina podnikatelů selhává. Nedokáží ovládnout strach se selhání, proto se do žádných „akcí“ nepouštějí.  Jsou strachem zcela paralyzováni, což způsobuje řetězovou reakci končící selháním, neúspěchem, dluhy…

Je to hlavně strach z neúspěchu, ale je to také strach z úspěchu. Díky strachu z úspěchu je člověk ve stejně nepříznivé situaci. Díky strachu z úspěchu je taktéž paralyzován a není schopen dosahovat jakéhokoliv úspěchu, protože si to jednoduše nedovolí.

Strachy mají tedy přímý vliv na neúspěch. Pouze klienti, kteří jsou beze strachu a obav, dokáží jít cestou úspěchu.

A že těch strachů ale je! Naštěstí na každý strach existuje homeopatický lék.

V Academy to vypadá tak, že každý druhý klient trpí nějako formou strachu, který je omezující a deprimující. V Academy mají klienti své speciální homeopatické léky pro léčbu strachů a také specifické homeopatické léky, díky kterým strachy mizí a klienti dosahují požadovaných úspěchů.

Academy 2018 or.Homeopatie nabízí stovky léků pro odstranění různých forem strachů, které brání dosáhnout úspěchu.

Mezi běžně dostupné patří například Aconitum napellus, který Vám může ve vyšší potenci předepsat Váš homeopat, ale samozřejmě na všechny formy strachu tento jeden homeopatický lék nestačí. Je potřeba vybrat další homeopatické léky, které vyléčí strachy i z podvědomí, nikoliv jen z vědomé části lidské mysli. Současně je také nutné si uvědomit své strachy, což si většinou klienti začnou postupně uvědomovat, a posléze vybrat odpovídající homeopatický lék v určité potenci a principu, na což se specializuji v Academy 2018.

autor: Věra Hanáková, homeopat

www.homeopatieprobyznys.cz

 


S homeopatií pro byznys jste úspěšnější!

Přihlaste se k zasílání INSPIRACÍ K ÚSPĚCHU z *homeopatieprobyznys* Získejte informace pro Váš neomezený finanční růst. To vše korketně dle  pravidel

Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí a zpracováváme je za účelem zasílání INSPIRACÍ K ÚSPĚCHU v souladu se zásadami ochrany osobních údajů
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.