Jak si zajistit úspěch? Vytáhněte eso z rukávu…

Vytáhněte eso z rukávu a uspějte.

Vytáhněte eso z rukávu a uspějte.

…Nastal čas vytáhnout pořádně eso z rukávu, aby se na lepší časy blýsklo právě Vám.

Ale jak to udělat?  Jak si zajistit úspěch?

Jednoduše!  Nejprve je důležité uvědomit si, že největším esem pro dosažení úspěchu ve všem, co děláte, je vaše charisma.  Vaše osobní charisma je totiž velká vnitřní síla, která vám pomáhá dosáhnout úspěchu. Je to vaše vnitřní hvězda, je to princip sebeúcty a sebedůvěry v sebe sama, schopnost důvěřovat svým vlastním schopnostem. Je to nezdolná víra ve své schopnosti, která vám dovoluje vybudovat si úspěch ve vašem životě beze strachu a ostychu. Je to síla, která mění neúspěchy v úspěchy.

Vytáhněte eso z rukávu a uspějte.

Osobní charisma je vaše obrovské eso v rukávu, díky kterému ve svém životě i podnikání uspějete.

 

 

jak získat finanční charismaKaždý má své osobní charisma. Homeopatie dokáže osobní charisma posílit a odstranit případný strach či ostych.

Proti strachu i ostychu je celá řada osvědčených homeopatických léků, které zcela bezpečně odstraní vědomé i nevědomé strachy.

Strach je emoce, která na jednu stranu sice zachraňuje život, patří totiž mezi obranné mechanismy organismu, ale na druhou stranu způsobuje omezení a stává se patologií v případě, kdy se již nemusíme obávat, ale přesto se bojíme různých nepříjemných situací, jako je lékařské vyšetření, zkouška ve škole, let letadlem, veřejné vystupování, jednání s úřady…

Pak je strach skutečně velkou překážkou úspěchu a příčinou dalších psychických onemocnění jako například deprese, neurózy apod.

Jsou sice k dispozici běžně dostupné homeopatické léky, jako například Aconitum Napellus v potenci 30CH, ale není určen pro vyléčení strachů, které jsou příčinou neúspěchu.  Například strach ze všeho nového, strach ze změn,  z nepořádku, ze ztráty sebekontroly a dalších strachů z „čehokoliv“  léčí homeopati své pacienty pomocí homeopatického léku Arsenicum album, ovšem v lékárnách nenabízí vyšší potence než 30CH, což v počátku sice stačí, ale později nedostačuje.

Komplexní řešení pro odstranění dalších forem strachů a negativních emocí v programu pro odstranění limitujících omezení – Academy.

 

Autor: Věra Hanáková, homeopat,  homeopatieprobyznys.cz 


Pro zasílání INSPIRACÍ zadejte váš e-mail.

Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí a zpracováváme je za účelem zasílání INSPIRACÍ K ÚSPĚCHU v souladu se zásadami ochrany osobních údajů