Homeopatieprobyznys - program pro finanční růst bez limitujících omezení

Jak začít?

Jednoduše 3 základními kroky.

Jak díky homeopatii získat finanční úspěch?

Ale než si ujasníte tyto 3 základní kroky, tak zjistěte, zda toto vůbec chcete.

Chcete se zvého života vyloučit všechna různá limitující omezení, rozvinou své finanční charisma a získat nadlimitní výsledky?

Tedy pokud alespoň nějaké charisma v základu máte, jste tedy v životě aktivní, máte své plány, podnikáte ...pak je to pro Vás! Pak můžete svůj úspěch zvýšit pomocí homeopatieprobyznys.

Víte, že...

Člověk je průzor, kterým prochází nekonečno myšlenek. Ovšem úspěch či neúspěch je řízen tím, jakým myšlenkám dovolíte, aby Vámi procházeli a časem se ve Vašem vědomí(mozku) usadili a dokončili své dílo?

Svým myšlením  si vytváříte svou prosperující, či méně prosperující budoucnost.  Jak si vytvořit úspěšnou budoucnost (firmu) ve třech krocích? 

 1. krok

  • 1
    Zbavte se všech limitujících omezení a myšlenek na neúspěch

Především je velmi nutné zbavit se všech limitujících omezení. To jsou všechny různé strachy, obavy či předsudky, které si uvědomujete, nebo o kterých už ani nic nevíte, protože se Vám již hluboce usídlili ve Vašem podvědomí.

A tyto všechny negativní programy musí pryč, protože jste jimi ovlivňováni a vedeni k menším úspěchům, či dokonce ke každodením neúspěchům.

V okamžiku, kdy se Vám nedaří, je to výsledek Vašeho osobního programu, který již máte ve své hlavě.

Řešením je pochopit situaci a vyčistit si hlavu

Pochopit, že je čas vyčistit hlavu a odstranit všechna limitující omezení. Znamená to zbavit se různých obav, strachů, nejistoty, zvýšit své podvědomí tak, aby souladilo s konkrétní finanční částkou, kterou chcete v životě získat. 

Ano, přiznejte si, že je to penězích. Peníze jsou výsledek toho, oč v byznyse kráčí. Není to medaile, či papírový diplom.

 

Konkrétním řešením je vstup do Academy, kde se krok za krokem zbavíte všech limitujících omezení. Homeopatie Vás vyléčí z obav, strachů, nízkého sebevědomí... Jako když klepnete hřebík na hlavičku!  2. krok

  • 2
    Vytvořte si přitažlivost k úspěchům - finanční charisma.

Finanční charisma je něco, co si nemůžete koupit. Bohužel se to neprodává. Je to stav mysli, kdy aniž byste museli cokoliv dělat, tak jste automaticky vedeni k úspěchu.

Prostě vždy přitahujete úspěch, máte magnetickou rezonanci k úspěchu. Je to stav, kdy jste se již vymanili z negativních energií neúspěchu, kdy již nejste vědomě ani podvědomě ovlivňování Vašimi předsudky, strachy, obavami...

Vaše vědomí i podvědomí je již plně v souladu s úspěchem.

Můžete si to představit jako počítačový program, který jste vložili do své hlavy a který Vám již začíná dávat ty správné příkazy kam jít, co udělat, jak reagovat, jak nastavit svůj byznys plán...

Ve své hlavě již nemáte myšlenky na neúspěch, různé strachy a předsudky, ale Vaše vědomí i podvědomí jednoznačně souhlasí s Vaším plánem stát se úspěšným a mít například XXXmil.konto.

 

Řešením je vědomě posílit myšlenky na úspěch. Získat vědomí úspěchu - ujasněte si co a kolik chcete.

Pochopit, že je čas myslet na konkrétní finanční částky, tvrdě si přiznat, že byznys je o penězích. Vyhnat z hlavy nízké finanční cíle a vycvičit svou mysl přijímat pozitivně vše pozitivní. To ovšem nezvládnete sami, ale potřebujete k tomu získat novou energii úspěchu - finanční charisma. V této fázi nutně potřebujete homeopatiiprobyznys (byznyshomeopatika) - konkrétní řešení pro rozšíření vědomí úspěchu.

A to není jen tak, ale je to dost velká věda!  Získat vědomí úspěchu, poté co jste mnoho let měli v podvědomí jiný program. Ale tím se budeme zabývat také krok za krokem v byznys clubu. Budete mít k dispozici také byznyshomeopatika pro realizaci Vašich vyšších finančních cílů.

Konkrétním řešením je rozšíření vědomí úspěchu, vstup do Byznys clubu H, kde Vám již zdarma poradím a zodpovím Vaše otázky. Zde budete mít také Vaše osobní byznyshomeoapthy produkty, tedy pokud sami budete chtít poradit, pomoci a najít to, co nejvíce potřebujete.  3. krok

  • 3
    Používejte produkty s přitažlivostí k úspěchům - získáte finanční charisma a budete jako magnet na úspěchy

Finanční charisma je něco, co si nemůžete koupit, ale pomocí homeopatie můžete postupně získávat.   Pomohou Vám výrobky z E-shopu, které jsou nabité finančním charisma. 

 

Řešením je zvýšení své osobní přitažlivosti k úspěchům pomocí finanční homeopatie.

 Tak zlatíčka, toto je fáze č. 3, ke které se dostanete postupně. Neskočíte do ní ihned, ale vybudujete si ji.

Stejně tak, jako v posilovně. Nebudete muset sice zdvihat činky, ale posilovat jednoduše pomocí byznyshomeopathy(c) produtků. 

Je to fifty fifty. Výsledek = trénink, ale s homeopatiíprobyznys snadno a lehce.

 

Konkrétním řešením jsou produkty byznyshomeopathy (byznyshomeopatika) pro realizaci Vašich vyšších finančních cílů. To vše již dle mého doporučení, nebo Vašeho vlastního výběru v e-shopu. Teď už víte jak na to ve 3 krocích.

 

Teď to jen rychle shrneme.

1.vyloučit všechna omezení - to se naučíte v Byznys Academy

2. vytvořit si jasnou představu co a kolik chcete (milion, nebo dvacet?) 

3. zvyšovat svou finanční sílu - přitažlivost k úspěchůmA teď už jdeme na to!

Prvním krokem je zbavit se všech limitujících omezení vše krok za krokem v on-line Byznys Academy
Posuňte své hranice výše s homeopatiíprobyznys.cz

Byznyshomeopatika Vám dodají energii pro realizaci vyšších finančních cílů.