Jak získat odvahu, sílu a intuici?

odvaha, sila, intuice - jak ji ziskat

Znáte to? Někdo má odvahu, sílu, intuici… je v pohodě a aktivní.

Ale většina lidí nemá dostatek odvahy, síly a intuice, nejsou aktivní, a to je cesta k nespokojenosti, neúspěchu a depresi.

Znáte větší chybu než nedělat nic?

Nikdo totiž nedělá větší chybu než ten, kdo nedělá nic v domnění, že to málo, co může udělat, nemá smysl, a zcela si tak uzavírá možnosti poučit se, něco na sobě změnit a dosáhnout úspěchu.

Je to jistá forma stagnace, lenosti a nezodpovědnosti vůči sobě a druhým.

Vlastní neodvážnost, neschopnost, nerozhodnost…, která jedince paralyzuje a činní z nich neschopné, neúspěšné, nešťastné a velmi ustrašené bytosti podléhající v konečném výsledku skepsi, negativismu i depresím.

Pouze konání, nikoliv zahálení přináší výsledky.

Strach ze selhání či z neúspěchu podkopává sebevědomí.

Jakákoliv aktivita je předem odsouzena k zániku.

Očekáváním špatného výsledku způsobuje neschopnost posunout se, změnit – zlepšit svou situaci, ať se jedná o cokoliv.

Ztráta vlastního chtíče, ztráta této velké vnitřní síly a téměř žádná touha k činnosti vede k životní stagnaci a tím k psychické i fyzické chudobě.

Aktivita přináší výsledky.

Aktivita mění neodvážnost, neschopnost a nerozhodnost.

Odstraňuje deprese, přináší výsledky v podobě psychického štěstí i fyzického zajištění.

Je to skok pro  „JOB. Je to energie, která mění neúspěchy v úspěchy, lenost v aktivitu, depresi v entuziasmus, smutek v radost. Energie, která se může uvnitř osobnosti probudit pomocí homeopatických léků, nebo pomocí dalších speciálních produktů , které jsou v Byznys Academy.

Jak získat odvahu, sílu a intuici?

Homeopatické léky mají obrovskou léčivou energii, která v organismu dokáže přímo vyburcovat skrytý potenciál odvahy, síly i intuice.

Jedinec může odvahu, sílu a intuici získávat každodenní činností, zdokonalovat se tak vlastním přičiněním, nebo může více potřebné psychické energie získat právě používáním homeopatických léků a dalších produktů, aby ve slabých chvílích nepodléhal nečinnosti, lenosti, nerozhodnosti, strachu, předsudkům, depresím apod.

Co pomáhá pro získání odvahy?

Odvahu, sílu a intuici může získat prostřednictvím homeopatie.

Nemusí podléhat nečinnosti a nechávat se strhávat masou již nyní velmi neaktivních lidí vytvářejících jen ovzduší nelibosti, nespokojenosti, neúspěchu a marnosti.

Nemůže být lenivý, nečinný, nespokojený… to podle toho, co si zvolí.

Může být úspěšný, šťastný, aktivní.

Možná, že Vás nyní napadají otázky typu – jak na to, co dělat jinak, jak být úspěšnější…??? A to je správně, je to základ pro začátek, pro nové rozhodnutí…

Autor: Věra Hanáková, homeopat, homeopatieprobyznys.cz

 


Pro zasílání INSPIRACÍ zadejte váš e-mail.

Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí a zpracováváme je za účelem zasílání INSPIRACÍ K ÚSPĚCHU v souladu se zásadami ochrany osobních údajů