Každý má právo být bohatý? Jak na to?

kazdy ma pravo byt bohaty, homeopatie pro byznys
Také si myslíte, že každý má právo být bohatý?
Nebo si myslíte, že bohatství je jen pro někoho?
A co když si připustíte, že můžete být skutečně bohatí, a jediné co Vám brání dosáhnout úspěchu, je Vaše vlastní omezení?
Většina lidí si nedovolí uspět.
Lidé si stavějí různé překážky na cestě k úspěchu.

Co Vám brání být úspěšnými?

Omezení, omezení, omezení…
To je to, co nedovoluje většině lidí být úspěšnými.
Jak to změnit? Jak na to?

Základním krokem je zbavit se omezení, které brání dosáhnout úspěchu.

Jsou to různé obavy, strachy, předsudky a další negativní stavy mysli.

Existuje mnoho technik, jak se vypořádat s omezeními, které brání dosáhnou úspěchu, ale ne všechny jsou natolik efektivní, aby se zcela z podvědomí odstranilo vše, co brání dosáhnout úspěchu.

V podvědomí člověka je hluboce uložen například strach z neúspěchu (existenční strach), což je jeden ze základních strachů, který lze odstranit pomocí speciálních homeopatických léků s určitým principem a určité potence.  Pomocí homeopatie lze tyto strachy zcela vymazat, což žádné jiné techniky nedokáží tak dokonale.

 

Pomůže k úspěchu například motivační webinář?

Je jich celá řada na internetu a jaký je výsledek?

 

Poslední dobou se stále více setkávám s klienty, kteří se věnují seberozvoji, absolvují různé motivační webináře, meditační techniky, řídí se radami koučů, absolvují kurzy, čtou opakovaně různé osvědčené rady, ale v konečném výsledku stejně stále něco chybí. Ze setkání, z webinářů a konzultací jsou lidé nejprve nadšení, ale nadšení po pár dnech opadne a zůstane jen pocit prázdnoty a vyhoření. Tento stav trvá opět do té doby, než se opětovně „nabudí“, ale po krátkém čase je nadšení opětovně na nule.

Proč?

Jednoduše protože motivace brzy opadne, protože kouč dokáže jen chvilkově zapůsobit na podvědomí člověka, ale nedokáže toto podvědomí již vyléčit – tedy trvale odstranit různé omezení z podvědomí člověka.

Pokud nemá hotový produkt – „HOMEOPATICKÝ LÉK“, může motivovat, motivovat, motivovat – ale výsledek je nedostatečný, nedojde k trvalém vymazání různých omezení z podvědomí, ale jen k dočasnému potlačení. Jakmile kouč přestane na svého klienta působit, vše se navrací do původního negativního stavu.

 

Zásadní rozdíl nabízí homeopatie svými konkrétními a specifickými homeopatickými léky pro odstranění konkrétních negativních stavů mysli. Pomocí homeopatie lze z podvědomí odstranit – zcela vymazat všechny negativní stavy a emoce, které brání dosažení úspěchu.

To je základ v Byznys Academy, krok za krokem, pomocí speciálních homeopatických léků, odstraňují klienti všechny negativní stavy a emoce, které jsou příčinou osobního i finančního neúspěchu. Zbavují se tak překážek, které jsou v jejich podvědomí.


S homeopatií pro byznys jste úspěšnější!

Přihlaste se k zasílání INSPIRACÍ K ÚSPĚCHU z *homeopatieprobyznys* Získejte informace pro Váš neomezený finanční růst. To vše korketně dle  pravidel

Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí a zpracováváme je za účelem zasílání INSPIRACÍ K ÚSPĚCHU v souladu se zásadami ochrany osobních údajů
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.