Staňte se úspěšnými. Zbavte se strachu a trémy

Jak se zbavit strachu a trémy?

Strach a tréma patří mezi nejčastější negativní emoce, které brání dosáhnout úspěchu.

Je to stav, kdy člověk toužící po úspěchu, je strachem a trémou paralyzován, přičemž je možné tyto negativní emoce  odstranit pomocí speciálních homeopatických léků s určitým principem a určitou potencí.

Pomocí homeopatie lze tyto emoce bránící úspěchu zcela vymazat, což žádné jiné techniky nedokáží tak dokonale.

 

Zásadní rozdíl nabízí homeopatie svými konkrétními a specifickými homeopatickými léky pro odstranění konkrétních negativních stavů mysli. Pomocí homeopatie lze z podvědomí odstranit – zcela vymazat všechny negativní stavy a emoce, které brání dosažení úspěchu.

To je základ v Byznys Academy, krok za krokem, pomocí speciálních homeopatických léků, odstraňují klienti všechny negativní stavy a emoce, které jsou příčinou osobního i finančního neúspěchu. Zbavují se tak překážek, které jsou v jejich podvědomí.

Byznys Academy – je  určena pro dosažení úspěchu v životě i v podnikání.

Staňte se úspěšnými a nenechejte se paralyzovat strachem a trémou.

Vytvořte si úspěšnější život bez omezení, vstupte do Byznys Academy a tvořte si svůj úspěch krok za krokem.
Ano, není jednoduché udělat rozhodnutí. I nerozhodnost je běžný projev strachu. Pro začátek můžete vyzkoušet homeopatický lék proti strachu, který si zakoupíte v lékárně.
Je to homeopatický lék – Arsenicum album, který léčí strach z „čehokoliv„. Je běžně dostupný v lékárnách v potenci C30. Vyšší potence již běžně k zakoupení nejsou.
Na začátek si s tímto lékem vystačíte, alespoň pro to, abyste dokázali udělat první rozhodnutí.
Pomůže Vám zvládnou strach ze všeho nového, ale to je jen začátek.
Pak již doporučuji homeopatické léky se silnějšími a dlouhotrvajícími účinky.
To jsou již v Byznys Academy  pro zbavení se všech různých strachů, předsudků, stresů,  a dalších limitujících omezení, mezi nich patří nejenom tréma, ale je jich celá řada. Naštěstí na každý strach existuje homeopatický lék.

Jak se zbavit trémy? Jaká jsou homeopatika na trému?

Homeopatický lék Argentum nitricum 30C můžete použít v případě, že máte trému, čeká Vás například nějaká  zkouška a víte, že se tréma vytrácí pohybem.
Pokud se cítíte paralyzováni, třesete a nemůžete se hnout z místa, pak můžete vyzkoušet homeopatický lék Gelsemium 30C. Léky můžete také vzájemně kombinovat.
Pomohou zvládnout akutní trému, ale pokud se chcete zbavit trémy natrvalo a všech dalších limitujících omezení, pak si již s těmito základními léky nevystačíte. Mají příliš slabou výdrž.
Řešení pro trvalé dalších limitujících omezení je v Byznys Academy.

Byznys Academy – on-line Kurz


S homeopatií pro byznys jste úspěšnější!

Přihlaste se k zasílání INSPIRACÍ K ÚSPĚCHU z *homeopatieprobyznys* Získejte informace pro Váš neomezený finanční růst. To vše korketně dle  pravidel

Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí a zpracováváme je za účelem zasílání INSPIRACÍ K ÚSPĚCHU v souladu se zásadami ochrany osobních údajů
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.