Homeopatické léky proti strachu z neúspěchu

Základním předpokladem úspěchu je zbavit se strachu, který je velkým nepřítelem úspěchu.
Pokud je člověk paralyzován strachem z vlastního ztroskotání, nebo také strachem z úspěchu, finanční úzkostí, předsudky apod., dochází k situaci, že úspěch nepřichází.

Úspěch nepřichází, pokud máte strach z neúspěchu.

Tento stav trvá tak dlouho, než dojde k vědomému rozhodnutí skoncovat se strachem a vědomě přeprogramovat  svou mysl tak, aby přijala pozitivní energii – energii na úspěch.  V žádném případě nelze dále uvažovat způsobem jako: „to stejně nevyjde“, nebo „já vím, že to nedokážu“,
který programuje odpovídající výsledek snažení.
Naopak, je potřeba mít pozitivní mysl, zbavit se strachu a všech předsudků.
Lze to dokázat vědomou prací na sobě, nebo pomohou homeopatické léky, které jsou určeny pro zbavení se strachu, vnitřní nejistoty a obav.
homeop. leky - strach z neuspechuO jaké homeopatické léky se jedná?  Jsou to homeopatické léky určité potence, principu a specifické archetypální energie.  Máte je v Academy.

Jsou to homeopatické léky, které odstraní strach, který se vynoří v okamžiku, kdy začnete ve svých myšlenkách utvářet nějakou představu o změně. Mentálními příznaky jsou zde projevy strachu, neklidu a třesu rukou.

Prostě se bojíte v okamžiku, kdy chcete cokoliv podniknout. Máte strach, že to nezvládnete, že se něco zlého stane. Někdy lze tento stav strachu také popsat jako že se „blíží soudný den“. Strach, který vyvolává fobie vedoucí někdy až k panickým atakám, chvění, třesu, někdy průjmu a plynatosti.  Strach z veřejného vystoupení. Tréma, před jakýmkoliv vystoupením.

Strach, který vnímáte jako skutečnost, že vás táhne něco dolů, nějaká síla, která Vám brání vyrůst, udělat změnu. posunout se dále k uskutečnění Vašich plánů a cílů.

Strach, který Vás sužuje a působí Vám neovladatelné starosti o peníze.

Strach, který způsobuje, že si nevěříte, že můžete dosáhnout úspěchu.

Vstupte do Academy a zbavte se všech strachů, které Vám brání dosáhnout úspěchu.

Více info o Academy.

 


S homeopatií pro byznys jste úspěšnější!

Přihlaste se k zasílání INSPIRACÍ K ÚSPĚCHU z *homeopatieprobyznys* Získejte informace pro Váš neomezený finanční růst. To vše korketně dle  pravidel

Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí a zpracováváme je za účelem zasílání INSPIRACÍ K ÚSPĚCHU v souladu se zásadami ochrany osobních údajů
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.